Tvoříme doma - 3D Papíroví brouci

Tvoříme doma - 3D Papíroví brouci

S jarem jsme si doma vyrobili 3D Papírové brouky od francouzského Djeco. Hmyz a různá havěť naše kluky fascinuje, takže když jsem o víkendu dala brouky na stůl s tím, že jdeme na to, nadšení bylo veliké!

Vytvoříte si 4 krásné veliké třpytivé brouky. Každý brouk je jiný a skládá se trošku jinak, ale všichni jsou překrásní. Toto tvoření je zároveň koláž, skládačka i dekorace. I když u nás doma se hotoví brouci používají jako hračka.

Pro koho je tvoření určeno?

Sada je určená pro všechny malé entomology od 7 let.

Podle mě tato sada patří k těm složitějším. Řadím ji tam zejména kvůli tomu, že se používá lepidlo a druhý důvod je ten, že při skládání částí boučků je třeba jemnost, přesnost a trpělivost. Klukům je 8 a 6 let a při tvoření jsem musela pomáhat oběma.

Co sada obsahuje?

V balení najdeme 4 obálky s částmi na vytvoření 4 broučků, 4 kartonové desky kam se broučci po vytvoření připevní, 1 arch se samolepkami, 2 archy s kartónovými částmi, 1 arch s pěnovými nalepovacími čtverečky, 1 lepidlo a návod.

Návod musím vyzdvihnout, protože je opravdu na jedničku. Každý brouček má svou kapitolu, kde je podrobně ukázaný každý krok, který máte udělat. Ilustrace jsou přehledné a snadno pochopitelné, kluci přesně věděli, co mají dělat.

Jak sadu hodnotím?

Velkým plusem je, že vše, co ke tvoření potřebujete, je v sadě. Nejsou potřeba nůžky ani lepící páska, prostě si vystačíte jen s věcmi v krabičce. Všechny komponenty pro tvoření jsou kvalitní, krásně barevné a zlaté odlesky dodávají broukům jakousi unikátnost.

Celkově se nám tvoření líbilo velice. Moc jsme si ho užili a největším kladem celé sady je to, že vám po dokončení zůstanou 4 krásní brouci na hraní. I když jsou z papíru, tak si s nimi kluci pěkně vyhráli a navíc díky tomu, že je sami vytvořili, k nim mají speciální vztah.

Děkuji všem čtenářům, že dočetli až sem! Pokud se Vám naše články líbí nebo pokud Vás inspirují k pořízení nějaké hry či hračky pro Vaše děti, budeme nesmírně rádi, když využijete náš internetový obchůdek. Jsme malý rodinný podnik a každá Vaše návštěva, každý Váš like nebo odběr na našem Facebooku Instagramu nás těší a pomáhá nám při našem růstu. 

 

 Autorka článku: Kamila Hlavačková - Hry lenochod