TvořÍme doma - Vesmírné pistolky Djeco

Tvoříme doma - Vesmírné pistolky Djeco

Dala jsem klukům na výběr, co by chtěli dnes tvořit a vybrali si vesmírné pistolky. Ani mě to moc nepřekvapilo, jako máma dvou kluků už tuším, co je zaujme. 😊

Pro koho je tvoření určeno?

Tato kreativní sada je od francouzské značky Djeco a na krabičce výrobce uvádí, že tvoření zvládnou děti od 5 let. Troufám si ale říct, že minimálně 4leté děti, by jej zvládly. Pro naše kluky bylo samotné tvoření už poměrně jednoduché a pistolky si dotvořili za cca 15 minut. Klukům samozřejmě primárně šlo o finální produkt než o tvoření samotné, takže byli s krátkou dobou tvoření spokojení.

Co sada obsahuje?

Už při vybalování z krabice si vybrali, která bude koho a mohlo se začít. Kreativní sada obsahuje 3 pistolky, 4 malé archy s blyštivými nalepovacími tvary, gumičky a náboje. Na samotných pistolkách jsou nechaná bílá místa ve tvaru nalepovacích tvarů. Když jsou jednotlivé tvary nalepené, zbývá připevnit dvě gumičky, aby pistolka střílela. Ke každé náleží 5ks kartonových nábojů, které designově ladí s pistolkou.

 

Jak sadu hodnotím?

Pistolky jsou vyrobeny z opravdu kvalitního tvrdého kartonu, který je polepen potištěným lesklým papírem a celé pistolky jsou tak na dotek příjemné. Celkově působí bytelně a něco vydrží. Řekla bych, že vydrží mnohem víc než mnohé levné plastové pistolky. Nic proti plastu, ale kvalitativní zpracování je zde prostě mnohem vyšší. Celkově poměr cena x výkon je zde na jedničku!

Na této kreativní sadě oceňuji, že je po vytvoření výrobek opravdu funkční. Děti vytvoří něco, co potom můžou skutečně používat a mají k samotné věci vybudovaný jakýsi vztah a váží si jí mnohem víc, než když by ji dostaly nebo si ji koupily. Za nás palec nahoru! 

 

Autor článku: Kamila Hlavačková - Hry lenochod