Krycí jména - legendární hra se slovy

1 hodnocení
Značka: Mindok

Legendární párty hra se slovy, kde spolu soupeří 2 týmy. Špióni předkládají jednoslovné indicie pro skupinu slov zobrazených na stole.

 Hra získala prestižní ocenění Spiel des Jahres 2017.
 Legendární zábavná hra se slovy.
 Dva týmy soupeří mezi sebou.
 Zabaví na dlouhé hodiny.
 Napovídej slova a hádej slova.
 Použij svoji dedukci.
 
Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
505 Kč –5 % 475 Kč
Krycí jména - legendární hra se slovy
1 hodnocení
Značka: Mindok
Mindok Krycí jména | Hry lenochod
Tip Lenochoda
505 Kč –5 %
5,0 1 hodnocení

 

Krycí jména

Vítěz nejprestižnější světové ceny Spiel des Jahres 2017.

Dva týmy spolu soupeří o prvenství v úspěšném kontaktování všech svých agentů.

Hlavní špióni předkládají jednoslovné indicie pro skupinu slov zobrazených na stole. Spoluhráči se pokoušejí uhodnout slova své barvy a vyhnout se slovům patřícím soupeři. Opravdový profesionál nikdy nekontaktuje nájemného vraha. KRYCÍ JMÉNA: skvělá zábava pro všechny, kdo si rádi hrají se slovy.

Obsahuje: 16 karet agentů ve dvou barvách, 1 karta dvojitého agenta, 7 karet náhodných kolemjdoucích, 1 karta nájemného vraha, 40 karet klíčů, 1 pravidla hry, 1 stojánek na karty, 1 přesýpací hodiny, 200 karet se 400 krycími jmény

Jak se hraje

Úkolem hlavního špióna je předat svému týmu nápovědy, pomocí kterých identifikují agenty své barvy. Ve špionážním světě však není nic jednoduché, proto musí nápověda dodržovat přísná pravidla utajení.

Hledá tedy slovo, které se nějakým způsobem vztahuje k co nejvíce slovům jeho barvy. Jakmile je najde, nahlas jej vysloví. Přidá také jedno číslo. To říká, ke kolika slovům se daná nápověda vztahuje.

Příklad: Dvě ze slov, která mají barvu vašeho týmu, jsou KLAVÍR a FLÉTNA. Obě slova označují nějaký hudební nástroj, šéf týmu tedy napoví nástroj: 2.

Samozřejmě můžete napovídat jen na jedno slovo (např. klávesy: 1), ale víc zábavy si určitě užijete, pokud se pokusíte najít slovo společné pro dvě či více krycích jmen. Najít jednu společnou nápovědu pro 4 či více krycích jmen je pak skutečná výzva.

Hra končí ve chvíli, kdy jeden tým uhodl všechna svá slova. Tento tým vítězí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rodinné hry
Počet hráčů: 2 - 8 hráčů
Věk: 8 let, 9 let, 10 let
Doba hraní: 15 min
Téma hry: Slova

Mindok Krycí jména

Mindok Krycí jména - videonávod