Desítka Junior - vědomostní hra

Neohodnoceno
Značka: Mindok

Odpovídej na otázky v této vědomostní hře Desítka, tentokrát pro hraní s dětmi. Ve hře je 200 okruhů, 2000 otázek a 2000 správných odpovědí.

 Nejoblíbenější vědomostní hra.
 Hra je ideální i na cesty.
 Naučí děti novým věcem.
 Baví celou rodinu.
 Jednoduchá pravidla.
 Osvědčená klasika.
 
Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
549 Kč –2 % 538 Kč
Desítka Junior - vědomostní hra
Neohodnoceno
Značka: Mindok
Desítka Junior | Mindok | Hry lenochod
549 Kč –2 %

 

Desítka: Junior

Oblíbená hra Desítka ve verzi speciálně určené pro hraní s mladšími hráči. Desítka je skvělá hra, obzvláště vhodná na cesty.

Čeká vás velká porce otázek a možných odpovědí, nové výzvy, nová porce zábavy zejména pro rodiny s dětmi. Ke každému okruhu ve hře přísluší 10 otázek a 10 možných odpovědí.

Pokud odpovíte správně, získáte bod. Když jste znovu na tahu můžete hledat další správnou odpověď. V tu chvíli ovšem podstupujete riziko, že body získané dříve v tomto okruhu ztratíte. Budete hrát na jistotu, nebo riskovat?

Ve hře je 200 okruhů, 2000 otázek a 2000 správných odpovědí. To vše v kompaktním balení zvaném Smartbox s počítadly bodů a žetony odpovědí.

Jak se hraje

Hráči postupně odpovídají na položenou otázku. Pokud správnou odpověď vědí, nebo ji odhadnou, získají bod. Pokud však budou riskovat příliš, mohou o body přijít. 

Hráč na tahu nahlas přečte otázku a pokusí se najít odpověď. Druhou možností je pasovat. Pokud odpoví, ověří si správnost odpovědi vytažením žetonu. Pokud odpověděl správně, získává bod. Pokud špatně v tomto kole již nehraje.

Vítězí hráč, který jako první získá alespoň 20 bodů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rodinné hry
Počet hráčů: 2 - 8 hráčů
Věk: 8 let, 9 let, 10 let
Doba hraní: 20 min

Mindok Desítka