Tři malá prasátka - logická hlavolamová hra

Neohodnoceno
Značka: Mindok

Rozmístíš domečky, aby si prasátka mohla bezstarostně hrát kolem nich? A co když se objeví zákeřný vlk?

 Hlavolam s hračka v jednom.
 Krásné velké domečky pro prasátka.
 Obrázková knížka.
 Různé stupně obtížnosti.
 Roztomilé figurky prasátek a vlka.
 
Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
679 Kč –2 % 660 Kč
Tři malá prasátka - logická hlavolamová hra
Neohodnoceno
Značka: Mindok
Mindok SMART - Tři malá prasátka | Hry lenochod
Tip Lenochoda
679 Kč –2 %

 

Mindok SMART - Tři malá prasátka

Pomůžete našim třem chytrým prasátkům obstarat si vlastní útulné chaloupky? A dokážete je rozmístit tak, aby si prasátka mohla bezstarostně hrát kolem nich, venku na čerstvém vzduchu? A co když se na paloučku objeví zákeřný vlk? Schováte rychle bezbranná prasátka do pevných domečků?

Tři malá prasátka skvěle procvičí mozkové závity vašich nejmenších. V krabici najdete 3 velké puzzle dílky s domečky, které dětem padnou skvěle do ruky. Děti uchvátí i ubytování prasátek v maličkých chaloupkách a skrze okénka budou rády zvědavě nakukovat dovnitř.

Hra obsahuje zadání 48 rébusů (24 s vlkem a 24 bez vlka), samozřejmě také se správným řešením. Tři malá prasátka obsahují dokonce i obrázkovou knížku, kde si s dětmi můžete celou pohádku spolu projít a převyprávět.

Hra je uzpůsobena pro nejmenší děti. Komponenty jsou velké, dětem se dobře drží a zvládnou ji hrát i šikovné dvouleté děti.

Jak se hraje

Na herní desku se podle zadání nachystají 3 prasátka a úkolem dětí je umístit dílky s domečky tak, aby prasátka byla vedle domečků a mohla si hrát venku.

Druhou variantou hry je, že hrajeme i s vlkem, děti pak musí umístit dílky s domečky tak, že jsou prasátka schovaná uvnitř.

Tato hra je typickým příkladem, jak krásně se dá skombinovat hra a hračka v geniálně fungující smart hru. Téma je dětem známé a domečky si hned zamilujete! Trénink prostorové představivosti a jemné motoriky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Games - logické hry
Počet hráčů: 1 hráč
Věk: 2 roky, 3 roky, 4 roky, 5 let
Téma hry: Zvířata, Tři prasátka

Mindok SMART - Tři malá prasátka