Podzimní syslení - rodinná desková hra

Neohodnoceno
Značka: Tlama Games

Lesní zvířátka si chystají zásoby na zimu, aby přečkala až do jara. Rozšiřuj les a vybuduj zvířátkům cestičky k potravě.

 Přikládej kartičky lesa.
 Vybuduj cestičky a najdi potravu.
 Vymysli nejlepší herní strategii.
 Baví celou rodinu.
 Roztomilé ilustrace.
 Dřevěné herní komponenty.
 
Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
359 Kč –3 % 345 Kč
Podzimní syslení - rodinná desková hra
Neohodnoceno
Značka: Tlama Games
Tlama games Podzimní syslení | Hry lenochod
359 Kč –3 %

 

Podzimní syslení

Podzimní syslení je hra o umísťování karet a vytváření cestiček.

V každém kole přidáte 1 novou kartu do svého lesa, který bude mít na konci hry rozměr 4×4 karty. Na kartách najdete zvířátka, nebo cestičky s potravou. Pro každé zvířátko musíte připravit takovou cestičku, na které najde své oblíbené jídlo.

Lišky, ježci, bobři, sovy, králíci, datlové, divoké kočky... V tomto lese žije pohromadě až 23 různých druhů zvířat. Na konci podzimu se všechna připravují na přečkání chladné zimy s dostatkem zásob a ty jsi tu od toho, abys jim podal pomocnou ruku... Nebo tlapku!

Podzimní syslení nabízí dokonalou rovnováhu mezi zábavou a strategií, díky níž se skvěle hodí pro jakoukoliv herní skupinu. Rodina a přátelé se budou skvěle bavit při pomáhání lesním zvířátkům a zároveň se budou snažit co nejlépe využít své cesty k dosažení co nejvyššího bodového zisku.

Jak se hraje

Hráči mají k dispozici 2 druhy čtvercových karet, na jednom jsou zvířátka a na druhém cestičky plné šťavnaté potravy.

Každý hráč dostane náhodně kartu zvířátka, na které je uvedeno, kolik jídla může skladovat a jaké má stravovací preference. Například liška miluje vajíčka, ale na bobule nebo ořechy ji neužije. Abyste získali co nejlepší skóre, je třeba, aby každé zvíře nasbíralo své oblíbené potraviny.

Během přípravy se všem hráčům vyloží do společné nabídky tři karty cestiček a jedna karta zvířátka. Každý hráč si ve svém tahu vybere jednu z nich a přidá ji do svého lesa, přičemž vždy musí respektovat tři pravidla: na jedné cestě nikdy nesmí být dvě zvířátka, karty musí sousedit a žádná karta nesmí být umístěna mimo mřížku 4×4.

Hra končí, jakmile všichni účastníci dokončí svůj les s celkovým počtem 16 karet.

Pro hráče, kteří hledají pokročilejší výzvy, obsahuje příručka pravidel variantu pro dva hráče s některými úpravami, které zvyšují obtížnost. Docela slušné zpestření, pokud již zvládáte základní pravidla!

Doplňkové parametry

Kategorie: Deskové hry
Téma: Zvířata, Cesty
Doba hrani: 30 min
Počet hráčů: 2 - 4
Věk: 10

Tlama games Podzimní Syslení