Bezva fotka - rodinná hra se zvířátky

Neohodnoceno
Značka: Mindok

V roli světoběžníků a slavných fotografů cestuješ všemi kontinenty. Rozšíříš svoji sbírku a vyfotíš bezva fotku? 

 Milá hra o fotografování zvířat.
 Unikátní herní princip.
 Poznej divoká zvířata.
 Baví celou rodinu.
 Jednoduchá pravidla.
 Kvalitní zpracování celé hry.
 
Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
549 Kč –3 % 528 Kč
Bezva fotka - rodinná hra se zvířátky
Neohodnoceno
Značka: Mindok
Bezva fotka | Mindok | Hry lenochod
549 Kč –3 %

 

Bezva fotka

V roli světoběžníků a slavných fotografů přírody cestujete všemi kontinenty a snažíte se rozšířit svou sbírku neotřelých snímků divokých zvířat. Pro děti od 8 let, ale dle našich zkušeností hru zvládnou i 6 a 7 leté děti.

Bezva hra pro celou rodinu, která baví děti i dospělé. Cestujte napříč kontinenty a foťte vzácná zvířata. Když budete mít štěstí, možná se vám podaří vyfotit i Yettiho :-). 

Obsahuje unikátní karty s kruhovými otvory, kterými je vidět na karty pod nimiDokážete správně odhadnout, jak se karty překryjí a jestli budou zvířata vidět? Nasbírejte vhodná alba a do nich fotky uložte tak, abyste získali co nejvíce bodů.

Ve svém tahu se snažíte zachytit v objektivu celé zvíře nebo aspoň jeho kousek, poté si můžete vzít fotku daného zvířete a uložit ji alba.

Obsahuje: 1 fotorámeček, 40 karet krajiny, 104 fotek, 34 listů alba, žeton začínajícího hráče, 8 žetonů bezva fotky

Jak se hraje

V každém tahu budete mít na vybranou jednu ze dvou akcí: vyfocení zvířat (tj. na balíček v krabici položíte kartu krajiny z ruky), nebo dobrání alba.

Pokud se objeví v objektivu na kartě krajiny celé zvíře nebo i jen jeho část, smíte si vzít fotku daného zvířete a uložit ji do svého alba.

Správným uspořádáním fotek v albu získáte body. Když se vám podaří bezva fotka a vyfotíte zvíře celé, bude to pro vás znamenat důležitý krok k vítězství.

Pokud jde o yettiho, je to tak nepolapitelný tvor, že na obrázcích není nikdy vidět více než polovina jeho těla. Musíte složit dvě různé poloviny, abyste světu dokázali jeho existenci a získali ještě více bodů!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Rodinné hry
Počet hráčů: 2 - 4 hráči
Věk: 6 let, 7 let, 8 let, 9 let
Doba hraní: 20 min
Téma hry: Zvířata

Mindok Bezva fotka - game play

Mindok Bezva fotka - představení hry